close
Menu

Neem contact op met ons team

Algemeen

Menko Boersma

Algemeen directeur

059 6581457

m.boersma@groenoordbv.nl

Aart Spriensma

Manager Used, FarmSight en RentNoord

059 4591 675

a.spriensma@groenoordbv.nl

Jos Popken

Manager Verkoop Landbouw

059 2459036

j.popken@groenoordbv.nl

Ton Blankvoort

Manager Verkoop Tuin & Park

0527 630970

t.blankvoort@groenoordbv.nl

Gertjan Bouwmeester

Controller

050 5445360

g.bouwmeester@groenoordbv.nl

Administratie

Administratie

+31(0)50-5445360

administratie@groenoordbv.nl

Anita Dalmolen

P&O Manager

050 5445 360

pz@groenoordbv.nl

Gert Jan Lok

Systeembeheerder

0524 558257

g.lok@groenoordbv.nl

Petra Oldenziel

Marketing Medewerker

050 5445 360

p.oldenziel@groenoordbv.nl

Gebruikte machines

Guus van Daele

Used Equipment

0031 (0)6 22460956

g.vandaele@groenoordbv.nl

Jochem Olthof

Used Equipment

0031 (0)6 46 51 07 04

j.olthof@groenoordbv.nl

Onderdelen

Henk Borger

Parts manager

050-5445360

h.borger@groenoordbv.nl

Albert Buffinga

Magazijnmedewerker

0527 630970

Emmeloord

a.buffinga@groenoordbv.nl

Diederik Nijhuis

Magazijnmedewerker

0321 312024

Dronten

d.nijhuis@groenoordbv.nl

Kees Boersma

Magazijnmedewerker

06 30018576

Akkrum Landbouw

k.boersma@groenoordbv.nl

Sjoerd Jan Postma

Magazijnmedewerker

0566 625730

Akkrum Tuin & Park

s.postma@groenoordbv.nl

Koos Slijm

Magazijnmedewerker

Oude Pekela

k.slijm@groenoordbv.nl

Henk Bos

Mangazijn medewerkers

036 54 09 790

Zeewolde

h.bos@groenoordbv.nl

Petrick Slagter

Magazijnmedewerker

050 5445360

Groningen

magazijngroningen@groenoordbv.nl

Klaas Wiekel

Magazijn / Garantie

0515 580180

k.wiekel@groenoordbv.nl

Jan Waninge

Magazijnmedewerker

0592 459036

Smilde

Service

Arno van Eijck

Manager Vestigingen

0527 630970

a.vaneijck@groenoordbv.nl

Luc van Hoogen

Service Account Manager

0592 459036

L.vanHoogen@groenoordbv.nl

Martin Jansen

Service Account Manager / Magazijn

0527 630970

Emmeloord

m.jansen@groenoordbv.nl

Jan Jaap de Boer

Chef Werkplaats

0524 558257

Dalen Tuin & Park

j.deboer@groenoordbv.nl

Auke Alkema

Chef Werkplaats

059 6581457

Zijldijk

a.alkema@groenoordbv.nl

Cornelis van der Heide

Chef werkplaats

0527 630970

Emmeloord

c.vanderheide@groenoordbv.nl

Bart Boer

Chef werkplaats

0321 312024

Dronten

b.boer@groenoordbv.nl

Jan Willem Duiveman

Chef werkplaats

036 5409790

Zeewolde

J.Duiveman@groenoordbv.nl

Hans Haarsma

Chef werkplaats

0515 580180

Bolsward

h.haarsma@groenoordbv.nl

Hein Staverman

Chef werkplaats

0518 745 002

Berlikum

h.staverman@groenoordbv.nl

Hilko de Vries

Chef werkplaats

050 5445360

Groningen

h.devries@groenoordbv.nl

Hans Jaap Dorgelo

Chef Werkplaats

0524 552617

Dalen Landbouw

h.dorgelo@groenoordbv.nl

Willem-Jan Meiburg

Chef Werkplaats

0597 760040

Oude Pekela

w.meiburg@groenoordbv.nl

Michiel Spriensma

Chef werkplaats

0594 591675

Oldehove

m.spriensma@groenoordbv.nl

Thomas Hylkema

Chef werkplaats

0566 652606

Akkrum Landbouw

Verkoop

Martin Muller

Verkoop Oogstmachines

06 12925720

m.muller@groenoordbv.nl

René Wiersum

Verkoop Akkerbouw

06 22619456

NoordWest Groningen

r.wiersum@groenoordbv.nl

Krijn van Groningen

Verkoop Akkerbouw

06 30653526

N.O.Polder

k.vangroningen@groenoordbv.nl

Harm-Jan van der Linde

Verkoop Landbouw

06 5373 8807

h.vanderlinde@groenoordbv.nl

Gert de Jongste

Verkoop Akkerbouw

06 22460955

Flevoland

g.dejongste@groenoordbv.nl

Bas van Dijke

Verkoop Akkerbouw

06 22770077

Flevoland

b.vandijke@groenoordbv.nl

Sjirk Dijkstra

Verkoop Akkerbouw

06 51011668

Berlikum

s.dijkstra@groenoordbv.nl

Bart Kruit

Verkoop Akkerbouw

06 13576921

Oost Groningen

b.kruit@groenoordbv.nl

Bernoud Draijer

Verkoop Akkerbouw

06 30019228

Oude Pekela

b.draijer@groenoordbv.nl

Ewoud Buist

Verkoop Akkerbouw

06 13008632

e.buist@groenoordbv.nl

Joost van der Werff

Verkoop Veehouderij

06 23711832

Noord Groningen

j.vanderwerff@groenoordbv.nl

Coen van Dijk

Verkoop Veehouderij

06 12504013

Flevoland

c.vandijk@groenoordbv.nl

Sietze Leenstra

Verkoop Veehouderij

06 17335050

Akkrum LB

s.leenstra@groenoordbv.nl

Sietze Tabak

Verkoop Veehouderij

06 16577321

Bolsward

s.tabak@groenoordbv.nl

Dennis Everts

Verkoop Veehouderij

06 29 22 76 01

Drenthe

d.everts@groenoordbv.nl

Erik Bosma

Verkoop Veehouderij

06 5125 4135

Friesland

e.bosma@groenoordbv.nl

Kees Kroondijk

Verkoop Veehouderij

06 1343 6263

Friesland

k.kroondijk@groenoordbv.nl

Erik Jansen

Verkoop Veehouderij

06 22666672

Drenthe

e.jansen@groenoordbv.nl

Derk Jan vd Haar

Verkoop Landbouw

06 22666658

Drenthe

d.vanderhaar@groenoordbv.nl

Wim Mast

Verkoop Landbouw

06 21431636

Smilde

w.mast@groenoordbv.nl

Rob de Dreu

Verkoop Tuin & Park

06 13147044

Flevoland

r.dedreu@groenoordbv.nl

Nico Voolstra

Verkoop Tuin & Park

06 30533830

Friesland

Roelof Moek

VerkoopTuin & Park

06 53547597

Groningen

r.moek@groenoordbv.nl

Jacob Sijp

Verkoop Tuin & Park

06 22666657

Drenthe

j.sijp@groenoordbv.nl

Jos Rademakers

Intern Transport

06 51344439

j.rademakers@groenoordbv.nl

Wiepke Miedema

Verkoop Intern Transport

06 46415080

w.miedema@groenoordbv.nl

Robin Bos

Verkoop FarmSight

06 23 86 46 36

AMS / Training

r.bos@goenoordbv.nl

Piet Helder

Winkel Tuin & Park

06 51711489

Groningen

p.helder@groenoordbv.nl

Jordy Lukken

Verhuur/RentNoord

06 51730071

verhuur planner

j.lukken@groenoordbv.nl

Martin de Vries

Verkoop FarmSight

06 53385037

AMS / Training

m.devries@groenoordbv.nl